לפרטים נוספים כאן

יש לך שאלות? צור איתנו קשר 0556663064

Invest in a New Vision"ההשקעה של היום ..."

פרופיל החברה - מי אנחנו

חברת אי.אן.וי פלייס נוסדה במטרה לחולל מהפך בכל הקשור לפיתוח עסקי, גיוס הון ושיתופי פעולה עם יזמים צעירים. חברת אי.אן.וי פלייס מספקת שירותי פיתוח עסקי, ייעוץ עסקי וייעוץ טכנולוגי , הנחיה וכתיבת תכניות עסקיות , שתפי"ם עסקיים וקידום יזמים צעירים. בעקבות ניסיון עסקי רב שנים חברת אי.אן.וי פלייס צברה לקוחות רבים שבעקבותיהם נוצרו שתפי"ם עסקיים רבים שלהם יתרון רב בקידום מיזמים מכל התחומים.

פיתוח עסקי

החברה מתמחה בראש ובראשונה בפיתוח עסקי. החברה מאמינה כי כאשר ישנו ידע רב כך גם גודלו על הכוח, לחברה ידע טכנולוגי רב, ידע שיווקי ומכירתי וידע וניסיון רב בעסקים ובפיתוחם.

יזמות עסקית

ידע רב זה כוח, אך מה שמעניק יותר כוח זה הרצון לחלוק את הידע עם אחרים. חברת איי אן וי פלייס מאמינה שהדרך להצלחה רצופה בשיתופי פעולה רבים, מה שמאגד בסופו של דבר לחממה עסקית ענקית.

שיתופי פעולה עסקיים

אנו באיי אן וי פלייס מאמינים בשיתופי פעולה עסקיים. מה שמקדם אותך מקדם גם את החברה. לכן אנו באיי אן וי פלייס מוכנים תמיד להקשיב בדרך להצלחה הבאה..

פעילות עסקית גלובלית

חברת איי אן וי פלייס פיתחה ועדיין ממשיכה לפתח קשרים עסקיים עם מקומות שונים בעולם כמו ארה"ב, מקסיקו, קולומביה ורוסיה ולכן מבחינת החברה אין גבול ליכולות עסקיות ולשיתופי פעולה.

אי.אן.וי פלייסאנשי המפתח

אנו באי.אן.וי פלייס עושים רבות על מנת לספק ללקוחותינו שירות יעיל, מהיר ואיכותי.
ייעוץ עסקי, ייעוץ שיווקי וגיוס הון ממשקיעים הם מהות החברה שלנו. צוות אי.אן.וי פלייס ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בכל שאלה.