גרין קארד - יזמים ואנשי עסקים

כמו כל מבקש גרין קארד וויזה מתאימה יש למלא שאלון סינון, שאלון הסינון מהווה סינון ראשוני על מנת לוודא שמבקש הבקשה מתאים כמה שיותר לסטנדרטים שמתאימים לו, אנשי מקצוע מנוסים עוברים על תשובותיו ורק אם מילוי השאלון מצביע שאכן מבקש הגרין קארד בעל סיכויים גבוהים לקבלת ויזה/גרין קארד, רק אז הוא למעשה מתחיל תהליך בן 6 חודשים על מנת להמציא כל האישורים הנדרשים.
יזמים ואנשי עסקים אשר רוצים לממש עצמם בארצות הברית מסוגלים
רילוקיישן ליזמים ואנשי עסקים
תמונה: תמיר דניאל נחום.
יזמים ואנשי עסקים אשר רוצים לממש עצמם בארה"ב פועלים אל מול שגרירות ארה"ב , ליווי צמוד של עורכי דין בהחלט נדרש במצב של התנהלות רגישה כמו מעבר רילוקיישןממדינה למדינה. עורכי הדין המנוסים יודעים אילו אישורים צריך להמציא, ומה כדאי לעשות משפטית על מנת להבטיח הצלחה מירבית.

רילוקיישן לארה"ב למטרת שותפות עסקית

נניח שאתם רוצים לעבור לארה"ב על מנת לעבוד בחברה הגדולה של דוד סם מאמריקה, ולא סתם לעבוד אלא החלטתם להשקיע בדוד סם ולהיות לו שותף באחוזים מסויימים. גם כאן ברגע שאנו מבצעים פעולה של הכנסת כסף לטובת כלכלתה של אמריקה , אמריקה תהיה בעד. וישנם עוד מספר רב של סיפורים והצלחות בדרך אל האושר.
אז מאיפה מתחילים?
מתחילים ביצירת קשר איתנו על ידי מילוי פרטיכם האישיים, לאחר מכן נחזור אליכם למטרת מילוי טופס סינון ראשוני , אם עברתם את הסינון הראשוני סיכוייכם הינם גדולים אך לעולם לא בטוחים ב 100%. מיד לאחר הפגישה יתחיל מסע אינטנסיבי של מספר חודשים מועט , בתקופה זו אנו בונים ביחד אתכם את תיק ההגירה שלכם עד לקבלת התשובה המיוחלת.