גרין קארד - רילוקיישן לעובדי הייטק
כיום עובדי הייטק הם בעלי מספר הבקשות הגבוהות ביותר לגרין קארד וויזות בארה"ב וביצוע רילוקיישן לארה"ב. לפעמים עובד הייטק מגיע למן תקרת שכר שהוא אינו יכול לעבור אך במקום אחר תקרת השכר הזו יכולה להתנפץ והוא יכול רק להרוויח. 
במקרים אחרים חברת הייטק מציעה לעובד שלה את האפשרות לצאת לשליחות של מספר מסויים של שנים מכיוון שאותו עובד יכול לתרום לחברה העולמית הרבה יותר מאשר לחברה המקומית. כמובן שכל זה בהתאם העובד הייטק עומד בכל התנאים והקריטריונים הבסיסיים.
רילוקיישן לעובדי הייטק
תמונה: תמיר דניאל נחום

חיפוש עבודה רילוקיישן

על מנת שתהליך הרילוקיישן יהיה אפקטיבי יש להתחיל את תהליך הרילוקיישן לאחר שהמועמד כבר יודע לאיזו מדינה בארה"ב הוא הולך, וכמובן שיש מקום עבודה שכבר מחכה לו בזרועות פתוחות או לפחות המלצה של גורם מוסמך מחברתו או הוא עצמו כאשר מדובר בבעל החברה עצמה.
גם אם אין למועמד משרת רילוקיישן הממתינה לו , ישנם חברות כוח אדם המתמחות בחיפוש משרה לרילוקיישן לא רק בארה"ב אלא משרות רילוקיישן בכל רחבי העולם.
הוצאת גרין קארד לארה"ב - מסלול רילוקיישן לעובדי הייטק
לכל עובד הייטק הרוצה להתחיל תהליך רילוקיישן לארה"ב יש את הסיכוי להוציא גרין קארד ללא הגרלת גרין קארד, אלא הוצאת גרין קארד לארה"ב בתהליך משפטי ומסודר המתאים לעובדי הייטק המעוניינים להתחיל תהליך רילוקיישן מבלול עובדי הייטק. 
קבלת גרין קארד לארה"ב מותנה במספר קריטריונים המושפעים באופן ישיר בתרומתו של המועמד, זמן השהייה שלו בתחומי ארה"ב והעשייה למען כלכלת ארה"ב בזמן ששה על ידי הוצאת ויזת עבודה מסודרת.