גרין קארד - השקעות בארה"ב.

ברגע שיש לך את הרצון אין דבר שיכול להזיז אותך מלהשקיע את כספך מחוץ לישראל. כיום רבים האנשים שמבינים שניתן להניב רווחים יפים ותשואות גבוהות גם מבלי להשקיע בארץ אלא להשקיע בארה"ב. 
כאשר משקיע מגיע לארה"ב ומשקיע מכיסו בכלכלתה של אמריקה , יש סיכוי שבדרך נכונה ומכוונת אמריקה גם תחבק משקיעים כאלה. 
עד היום ארה"ב מתאוששת מהמשבר הכלכלי שפקד אותה בשנת 2008 , כך שארה"ב , כל עוד אתה כמשקיע עומד בקריטריונים , יכול לקבל חיבוק גדול מהדודה מאמריקה, וגם כאן הכל קשור להתנהלות בירוקרטיות והתנהלות מול עורכי דין ובתי משפט. ליווי צמוד יכול תמיד לעזור על מנת לקצר תהליכים שיכולים להימשך לפעמים גם שנים.
גרין קארד - השקעות בארה"ב
תמונה: תמיר דניאל נחום.
מתהליך הסינון הראשוני ועד מעמד הנפקת הויזה המיועדת או הגרין קארד המיוחל , הליווי הוא צמוד ואישי.
כשיש לך ,כיזם או סתם כבנאדם פרטי הרצון להשקיע מכספך בארה"ב , יש לך הזכות לקבל הטבות רבות,  מויזת השקעה ועד גרין קארד ואף אזרחות מן המניין. 
התנהלות נכונה וייעוץ נכון משפטית ועל סמך ניסיון עבודה במדינות רבות , יכולים להבטיח אחוזי הצלחה גדולים בדרך אל החלום האמריקאי, המשקיע צריך להיות מוכן למעבר שכזה, ובטח להכין את כל תוכנית ההשקעה לפי הקריטריונים שנקבעו לתחילת תהליך.

רילוקיישן לארה"ב - מסלול משקיעים.

בשנים האחרונות ישנה עליה בהשקעות ישראלים בחו"ל , בין אם מדובר בהשקעות בנדל"ן ועד השקעות בחברות הזנק מחוץ לישראל, כמות לא קטנה של ישראלים מוצאים עצמם נכנסים להרפתקאה ומחליטים לעזוב את ישראל לטובת החלום האמריקאי , ובכן, הדרך להגשמת החלום היא ארוכה ולא קלה, רצופת מכשולים אשר מקשים על דורש הויזה/גרין קארד לקבל לבסוף את מבוקשו. לכן קם לו מסלול משקיעים, בו ישנה אפשרות בדרכים משפטיות ומקבלות, עורכי דין אל מול עורכי דין ולא עורכי דין מול אזרחים קטנים, להבטיח בסיכויים גבוהים את הגשמת החלום. מסלול משקיעים מיועד לכל אזרח המוכן להשקיע מכספו בכלכלתה של ארה"ב ואשר עומד בסטנדרטים שנקבעו על ידי שגירות ארה"ב.
פגישת ייעוץ בחינם וללא התחייבות.
לאחר קבלת טופס הסינון הראשוני למייל והחזרתו אלינו , נדע אם אתם מתאימים ואת הסיכוי לקבלת ויזה/ גרין קארד . ההשקעה היא רק חלק מתנאים בסיסיים לקבלת גרין קארד או ויזה מכל סוג שהוא. אנו נלווה אתכם מפגישת הייעוץ הראשונית ועד קבלת הויזה. לפגישת הייעוץ אין כל התחייבות .