קורס יזמות עסקית  - מי אנחנו

אתם בטח שואלים את עצמכם למה חברה לפיתוח עסקי שעובדת עם חברות וגופים רבים, צריכה עכשיו להתפנות מלקוחות עסקיים ולפנות את זמנה לעוד איזה יזם שחולם להיות יזם מצליח. הרי הכסף הגדול לא נמצא בקורסים ולא בסדנאות, הכסף הגדול נמצא אצל הלקוחות הגדולים, הכסף הגדול נמצא בשיתופי פעולה עסקיים, הכסף הגדול , הכסף הגדול הוא מה שמניע אות כולנו...וכאן בעצם טמונה לה התשובה לשאלה למה אנחנו צריכים את זה והתשובה מתחלקת לשלוש תשובות: 
1. סיפוק
2. חזון
3. שיתופי פעולה
חזון
לפעמים כל מה שצריך זה חזון.

סיפוק

– כשאנחנו היינו יזמים צעירים, או יותר נכון חשבנו שהיינו יזמים צעירים, אף אחד לא הדריך אותנו, לא במסגרת התואר האקדמי, ולא במסגרת החברתית שבה היינו חברים, פשוט ישבנו ולמדנו לבד, עשינו טעויות, לפעמים טעויות קטנות ולפעמים טעויות גדולות, לפעמים טעויות שעלו לנו בזול ולפעמים טעויות שעלו לנו ביוקר, אבל מה שכן, כל טעות הייתה עוד שיעור חשוב שלמדנו בדרך לחזון שלנו. 
עכשיו שעברנו כל כך הרבה ולמדנו כל כך הרבה (ועדיין ממשיכים ללמוד), יש לנו את כל הביטחון לעמוד מול יזמים מתחילים וללמד אותם את מה שאותנו לא לימדו, לחסוך מעוד יזם טעות שתעלה לו ביוקר, ללמד את הדברים שאף אחד, באף בית ספר למנהל עסקים לא ילמד, ללמד את העיקר. ללמד את החשוב. ללמד את מה שאנחנו למדנו בהרבה זיעה. וזה, זה הסיפוק. 

חזון

– לפני הלקוחות, לפני הכסף, לפני הרבה דברים שעשינו ועוד נעשה, היה תמיד את החזון שלנו. החזון שלנו תמיד ליווה אותנו ועדיין ממשיך ללוות אותנו, כי בלעדיו לא היה לנו לאן לכוון, עסק בלי חזון זה כמו לירות חץ וקשת ללא מטרה, סתם לירות. מאז ומתמיד החזון שלנו היה ללמוד כמה שיותר, להיות הכי טובים במה שאנחנו עושים ולהעביר את ה"תורה" שלנו הלאה. היו פעמים שחשבנו שהחזון הזה פשוט לא יקרה, אבל חזון מבחינתנו - חייב לקרות, כי הרי אם יש לך חזון , הוא נועד לקרות. והנה החזון סוף סוף מתגשם – החזון הופך לתורה, התורה הופכת לידע, הידע הופך לעשייה.
"בשביל להצליח לא צריך כסף, לא צריך מזל ובטח לא צריך תואר אקדמי ,כל שצריך זה להאמין"

שיתופי פעולה

שיתופי פעולה – כל מי שמכיר את חברת INVplace , יודע כי אנחנו כחברה מאוד דוגלים ביצירת , ולמעשה שיתופי פעולה הם אלה שהביאו אותנו לאיפה שאנחנו נמצאים היום. אתם בטח שואלים את עצמכם איך שיתופי פעולה מתחברים לקורס יזמות עסקית או עוד סדנה לשיווק ממוקד, אז זה מאוד פשוט, כחלק מהחזון שלנו, כל יזם שלומד אצלנו הופך להיות שותף עסקי פוטנציאלי, הרי הרגע הוא למד את כל מה שאנחנו למדנו, מבחינתנו כיום הוא לא פחות טוב מאיתנו, הוא רק צריך את הכיוון, את הקשרים, ולפעמים גם את הכסף, ובשביל זה אנחנו כאן. 

שלכם, 
צוות INVplace.