• רילוקיישן לעובדי הייטק
 • גרין קארד לארצות הברית
 • הגירה לארצות הברית
 • רילוקיישן לארצות הברית
 • רילוקיישן לעובדי הייטק - 0556663064

  השכר יותר טוב, התנאים יותר טובים, ובטח רמת החיים הרבה יותר גבוהה. החיסרון היחיד הוא להשאיר משפחה בארץ, דבר זה מקשה על רבים, אך בדרך כלל רילוקיישן לארה"ב נמשך בממוצע בין שנתיים ל 5 שנים. אך יש כאלה שהליך רילוקיישן נועד על מנת לרדת מהארץ ואף לא לחזור.
  כיום ניתן להגיד כי עובדי הייטק נוהרים אל עבר החלום, חלום הרילוקיישן לארה"ב. כיום ניתן להגיד שעובדיי הייטק המבצעים הליך רילוקיישן לארה"ב מרוויחים יותר מבשנים קודמות. שכר עובדי ההייטק במסגרת רילוקיישן לארה"ב עלו ב 15% משנה שעברה. עובדי הייטק רבים מחליטים יום אחד באמצע חייהם לקום ולעזוב את הארץ.
 • גרין קארד לארצות הברית- 0556663064

  הליך הוצאת גרין קארד לארה"ב מתבצע בשני מישורים, האחד גרין קארד על ידי נישואים, עסקים וכו' והמישור השני הינו הוצאת גרין קארד על ידי הגרלת גרין קארד המתבצעת על ידי ממשל ארה"ב ובו מגרילים כל שנה כ- 55,000 אישורי גרין קארד למהגרים שונים מרחבי העולם.
  גרין קארד הינו כרטיס זיהוי למטרת זיהוי אדם הנושא אותו כבעל מעמד תושב קבוע אך אינו אזרח ארצות הברית. הגרין קארד הינו חלק מהליך הגירה לארה"ב, תוך כדי נשיאת הגרין קארד הופך המהגר לתושב קבע חוקי.
 • הגירה לארצות הברית - 0556663064


  יש המבצעים רילוקיישן לארה"ב הרוצים לעשות זאת כמשקיעים, להם יש ויזת משקיעים מיוחדת לאנשים הרוצים לבצע השקעות בארה"ב. לויזה זו קוראים בשפה המקצועית EB-5, ויזה זו מאפשרת להשיג למשקיע מעמד כתושב קבע וזאת על ידי השקעה כספית בכלכלת ארה"ב. לתכנית זו מטרה עיקרית אחת, מתן תמריץ למשקיעים מבחוץ וריענון השוק המקומי וכל זה מאפשר רילוקיישן לארה"ב.
  הרוצים לבצע הליך הגירה לארה"ב יכולים להסתמך על ויזות שונות ומגוונות. ושנה ויזה מסוג O, ויזה זו מיועדת לאנשים בעלי כישורים יוצאי דופן, בדרך כלל בתחומים כמו מדעים, חינוך, אמנות ואומנות, עסקים בארה"ב וספורט. הגירה לארה"ב הינו הליך לא קל, במיוחד לאלה שהם בעלי משפחה וכאשר הם רוצים לבצע הליך הגירה לארה"ב, יש לקחת בחשבון שלא רק מהגרים לארצות הברית , אלא כל בני משפחתם.
 • רילוקיישן לארצות הברית- 0556663064

  בשפה המקצועית כויזת עבודה O, B1, H, והנפוצה מכולן ויזת L-1. ויזות אלו הן ויזות המתאימות לעובדים, בדרך כלל עובדי הייטק, אשר נשלחים על ידי מעסיקיהם לעבוד בארה"ב מחברה לא מקומית אשר נמצאת פיזית מחוץ לארה"ב. ישנם ויזות המתאימות לאנשים אשר להם מומחיות במשהו ספציפי ובדרך כלל יש להם ביקוש על ידי חברה אמריקאית ולהם הזכות לעבוד בתוך ארה"ב.
  כל מי שחפץ בהליך רילוקיישן לארצות הברית יכול לבצע זאת על ידי מספר קריטריונים. יש כאלה המבצעים רילוקיישן לארה"ב על בסיס קירבה משפחתית מה שנקרא בשפה המקצועית איחוד משפחות. למעשה מדובר המעמד חוקי – תושב קבע או לחילופין אזרחות שניתנת
  כתוצאה מבני משפחה הגרים בארה"ב ובעלי אזרחות או בעלי גרין קארד
  ישנו הליך אשרת שהייה בארה"ב על בסיס תעסוקה בארה"ב. אשרות עבודה אלו מוכרות
  .

רילוקיישן לארה"ב - 0556663064