גרין קארד למטרת רילוקיישן

למי זה מתאים?

הביקוש לרילוקיישן או מה שנקרא בשפה הפשוטה הגירה לארה"ב עולה משנה לשנה והדרך הבירוקרתית שעובר דורש הרילוקיישן נהיית מסובכת וסבוכה משנה לשנה. רבים לא מודעים שהגישה המשפטית היא הנוחה, הבטוחה ומן הסתם לא תמיד הכי זולה. כסף לא משחק כאן תפקיד, אם אתה לא מתאים ואינך עובר את הסינון הראשוני שום כסף לא יוכל לעזור ולשם לא להגיע למצב של בזבוז כסף ובזבוז זמן יש לקבל ייעוץ משפטי ואף ליווי צמוד.
רילוקיישן לארה"ב
רילוקיישן פגישת ייעוץ למתאימים - גם אתה יכול לפרוש כנפיים.
הליווי הצמוד שדורש הרילוקיישן מקבל הינו ליווי צמוד ממיטב עורכי הדין והמשפטנים מהטובים בארץ ובעולם. הידע הרב בחוקי ארה"ב והניסיון הרב והקשרים שצברו במרוצת השנים מאפשרים להם להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים מאוד. רבים מסתכלים על שירות זה כאל התשובה ללבנת פורן של הוויזות והגרין קארדים כלומר אנחנו נגיד לך מה צריך לעשות על מנת להתמודד מול רשויות הבירוקרטייה של ארה"ב, אתה תעשה וכולם יוצאים מרוויחים.

לרדת מהארץ ולהישאר בחיים.
אתה מרגיש שישראל קטנה עלייך? יוקר המחייה חונק? חשבת ברצינות על תהליך של לרדת מהארץ? זה בסדר, רבים חושבים על לרדת מהארץ ומרגישים שהם יכולים למצות את עצמם יותר במקום אחר. אתה יכול להיות סטודנט, אתה יכול להיות יזם? אתה יכול להיות כל דבר, העיקר שתתאים לפרופיל של זכאי לויזה ואף לגרין קארד.
עבודה בארה"ב לא עגלות.
מי לא מכיר את הביטוי "עבודה בארה"ב לא עגלות" , כן תן לי הכל רק לא עגלות. ובכן זה לא סוד , אפשר לעבוד בארה"ב גם מבלי לעבור את כלוב הזהב המשומן - עגלות בארה"ב.
כיום ניתן להוציא ויזה לארה"ב בדרכים משפטיות מקובלות כל עוד אתה כדורש ויזה/גרין קארד עומד בקריטריונים המקובלים.