לפרטים נוספים כאן

יש לך שאלות? צור איתנו קשר 0556663064

ייעוץ עסקי – השקעה כספית בעסק – הכול מתחיל בעוגייה

img

ייעוץ עסקי – השקעה כספית בעסק – הכול מתחיל בעוגייה: לא פעם שמעתם את המשפט הבנאלי " כסף מייצר כסף" , או " כסף מביא כסף " , ובכן נגלה לכם סוד עסקי קטן – לא מדובר פה במשפט בנאלי בכלל , זוהי האמת , כסף גורם לייצר כסף נקודה .

יזם שחושב שיצליח לייצר כסף ללא השקעה כספית חולם חלומות ,

על מנת לייצר כסף צריך כסף , השקעה כספית חשובה תמיד על מנת לראות כסף .

מעטים היזמים שהצליחו לייצר כסף מבלי להשקיע כסף ,

ומי שאמר לכם שהוא "עשה כסף" מבלי להשקיע השקעה כספית - משקר .

ייעוץ עסקי נכון, תמיד ילמד אתכם שבשביל להצליח במיזם עסקי צריך להשקיע כסף , אך אל תדאגו אם תעבדו אם ייעוץ עסקי נכון ומקצועי ברוב המקרים ההשקעה הכספית תחזור אליכם ואפילו מעבר לכך . השקעה כספית בעסק או מיזם יכול להתחיל מהוצאות על עוגיות במשרד ועד תקציב עתק על פרסום. השקעה כספית תמיד תהיה , ואין צורך לחשוש מכך , אך עם זאת תמיד צריכים לחשב את ההשקעה הכספית וזאת על ידי תכנית עסקית שמגדירה את התקציב שלכם , בין אם מדובר על תקציב פרסום או על תקציב הנהלה וכלליות .

נכון יהיה להיעזר בייעוץ עסקי או בסביבה עסקית שתייעץ לכם על מה להוציא וכמה להוציא מבחינת ההשקעה הכספית , וכמובן איך אתם מחזירים את ההשקעה הכספית ואיך אתם מניבים ממנה רווחים .

זה ישמע מצחיק אך גם הוצאה על עוגיות במשרד מהווה השקעה שמחזירה את עצמה , כיצד ? ובכן ברגע שלעובד שלכם תהיה עוגייה עם הקפה בבוקר , הוא ירגיש טוב , גם אם מדובר בדבר קטן כמו עוגייה , הוא יעבוד יותר טוב וייתן תפוקה יותר טובה שלבסוף תתורגם לכסף , ובכן זוהי בהחלט דוגמא קיצונית אך אמיתית ומוכחת על ידי טובי המומחים למשאבי אנוש בעולם.

תמיר דניאל נחום

כסף מייצר כסף , עוגייה קטנה מייצרת עובד שמח יותר , שנותן תפוקה טובה יותר שמכניס כסף לארגון.

share: