לפרטים נוספים כאן

יש לך שאלות? צור איתנו קשר 0556663064

ייעוץ עסקי – ההבדל בין כשלון להצלחה

Post photo

רבים חושבים שהצלחה עסקית באה רק אחרי שמנסים לצלוח אתגר , האתגר מצליח ואז באה ההצלחה העסקית , אותו דבר ניתן לומר על כישלון עסקי , כישלון עסקי לאו דווקא מגיע כאשר לא צולחים אתגר עסקי , ובכן העניין הוא מאוד פשוט , רוב היזמים או לפחות מי שמגדירים עצמם כיזמים שלא נעזרים בייעוץ עסקי, עסוקים רוב הזמן בלחשוב , לתכנן , לפנטז , ולפעמים אף להגיע רחוק עם מחשבותיהם. למעשה רב היזמים רק חושבים , ובפועל לא עושים דבר ,ואז יום אחד בהיר מתעוררים ומגלים שהרעיון שעליהם "עבדו" יומם ולילה כבר יצא לפועל על ידי יזם אחר .

למאמר המלא

ייעוץ עסקי – השקעה כספית בעסק – הכול מתחיל בעוגייה

Post photo

לא פעם שמעתם את המשפט הבנאלי " כסף מייצר כסף" , או " כסף מביא כסף " , ובכן נגלה לכם סוד עסקי קטן – לא מדובר פה במשפט בנאלי בכלל , זוהי האמת , כסף גורם לייצר כסף נקודה .

למאמר המלא

ייעוץ עסקי – ההבדל בין פרנסה לעבודה

Post photo

אם הייתה לכם אפשרות לבקש דבר אחד בין שני הדברים הבאים , פרנסה או עבודה , מה הייתם מבקשים ? מה יותר חשוב פרנסה או עבודה ?

למאמר המלא

ייעוץ עסקי - מודל הזוגות 14/7

Post photo

מודל הזוגות 14/7 או בשמו הלועזי 14/7 model Couples פותח על ידי חברת אי.אן.וי פלייס , והוא מומש על מספר יזמים ברחבי העולם וצלח הצלחה רבה , כמו כל מודל שיווקי , ישנם יתרונות וישנם חסרונות , עליהם נדבר בהמשך.

למאמר המלא

ייעוץ עסקי – מפגשי נטוורקיניג

Post photo

חברת אי.אן.וי פלייס היא מהחלוצות בתחום הנטוורקיניג העסקי בארץ , ואחת לחודש נציגי החברה מארגנים מפגשים עסקיים בין בעלי עסקים שונים , חלקם לקוחות ישירים של החברה , חלקם שותפים עסקיים וחלקם אף אינם לקוחות החברה .

למאמר המלא

ייעוץ עסקי – סדנאות עסקיות

Post photo

חברת אי.אן.וי פלייס לא רק עוסקת בייעוץ עסקי וגיוס הון ממשקיעים , אלא גם מעבירה סדנאות עסקיות . מתוך שלל הסדנאות העסקיות אותן חברת אי.אן.וי פלייס מעבירה , שלושת הסדנאות הפופולאריות ביותר הן סדנת מודלים שיווקים , סדנת יזמות עסקית (איך ניגשים לתכנית עסקית), וסדנת שיווק באינטרנט.

למאמר המלא